Заяви Макрона у ПАРЄ щодо Росії послаблюють Європу - Ар'єв

Заява президента Франції Еммануеля Макрона щодо повернення російської делегації до Парламентської асамблеї Ради Європи є цинічною й лицемірною. Про це в ефірі Прямого заявив народний депутат фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв.

"Макрон не розуміє, що з такою політикою європейці зможуть побачити Росію від Владивостока до Лісабона. Адже союз хижака і травоїдного завжди закінчується обідом першого", - сказав політик.

Зокрема Ар'єв підкреслив, що президент Франції не повинен підігравати агресору, який захоплює чужі території.

"Я бачу, що Макрон не зробив достатніх висновків з Другої світової війни та спроб пацифікації агресора. Не варто називати європейською країну, яка нападає на інші держави й захоплює чужі території. Я вважаю, що заява Макрона є трохи лицемірною й цинічною. Така політика не призведе до того, що Росія стане проєвропейською державою. Але Європа стане слабкішою, якщо такі країни, як Франція, будуть підігравати агресору, а в ПАРЄ будуть закривати очі на наслідки такої поведінки", - наголосив депутат.

Як відомо, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що повністю підтримує продовження роботи Росії в Раді Європи і його парламентської асамблеї.

"Я повністю підтримую зроблений вибір про те, щоб Росія залишилася в Раді Європи, оскільки я переконаний, що російський народ близький європейському гуманізму, він сам брав участь у створенні цього гуманізму", - сказав французький лідер, виступаючи у вівторок на засіданні ПАРЄ.