Зеленський офіційно попросив скликати позачергове засідання Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням скликати позачергове пленарне засідання парламенту в четвер, 18 липня, для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроєктів. Про це йдеться в офіційному листі президента, текст якого має в своєму розпорядженні агентство Інтерфакс-Україна.

"Прошу скликати 18 липня 2019 року позачергове пленарне засідання Верховної Ради, до порядку денного якого включити розгляд внесених президентом України проектів законів: "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування...", "Про внесення змін до Закону України "Про Вищий антикорупційний суд (про початок роботи суду)","Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відстрочення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митні території України", - йдеться в листі.

За даними агентства, лист Зеленського в апараті Верховної Ради зареєстровано 17 липня.

Нагадаємо, 12 липня спікер парламенту Андрій Парубій оголосив про завершення останнього пленарного засідання десятої сесії Верховної Ради України VIII скликання.