Зеленський затвердив нову структуру Держбюро розслідувань

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив нову структуру Державного бюро розслідувань. Так, у бюро з'явиться управління з розслідувань справ Майдану. Відповідний указ № 41 президент підписав 5 лютого, йдеться на сайті глави держави.

Змінилася структура центрального апарату Держбюро розслідувань.

У ДБР утворять:

  • Головні слідчі, оперативні та оперативно-технічні управління, управління внутрішнього контролю, забезпечення особистої безпеки, а також із розслідування злочинів, вчинених у зв’язку з масовими протестами у 2013–2014 роках;
  • Правління правового забезпечення, міжнародного співробітництва, кадрової роботи та держслужби, режимно-секретної роботи та захисту інформації, фінансової діяльності, інформаційних технологій;
  • Відділи по роботі з громадськістю та ЗМІ та організаційно-аналітичного забезпечення;
  • Патронатну службу.

Також у структурі бюро залишається 7 територіальних управлінь: у Львові, Хмельницькому, Миколаєві, Мелітополі, Полтаві, Краматорську та Києві.

При ДБР створять Інститут підготовки кадрів Держбюро розслідувань та Науково-дослідний інститут судових експертиз ДБР.