iMaster NCE-Campus від Huawei визнано найбільш ефективною системою ідентифікації терміналів кампусної мережі

Нещодавно міжнародна компанія The Tolly Group провела незалежне тестування систем ідентифікації терміналів кампусних мереж. За результатами випробувань Huawei iMaster NCE-Campus отримав 84 бали зі 100, що значно перевищило показники конкурентів.

У 2019 році кількість глобальних терміналів інтернету речей (IoT) досягла 11 мільярдів. Прогнозується, що до 2025 року цей показник збільшиться більш ніж удвічі й сягне 25 мільярдів із середньорічним темпом зростання у 15%. Із розповсюдженням терміналів інтернету речей підприємства переходять на IP-основу. Величезна кількість терміналів потребує доступу до кампусних мереж підприємства, що робить інтелектуальне керування терміналами життєвою необхідністю.

Перш ніж розумно керувати терміналами, потрібно їх ідентифікувати, враховуючи межі й точність ідентифікації. Високоточна ідентифікація терміналу в певних межах може значно спростити подальші операції з керування терміналами. Наприклад, можна налаштувати політику доступу до мережі на основі типу термінала. Це дозволить терміналам автоматично отримувати доступ до мережі. Статистику терміналів також можна збирати в режимі реального часу, гарантуючи безпеку мережі шляхом ефективної та оперативної ізоляції терміналів із ненормальним трафіком.

Huawei доручила The Tolly Group самостійно перевірити можливості iMaster NCE-Campus із визначення терміналів кампусної мережі. Параметри тестування включають: ідентифікацію відомого термінала (точність), ідентифікацію невідомого термінала (межі застосування) та налаштування протоколу ідентифікації.

Ідентифікація відомого термінала

Для сліпого тестування The Tolly Group випадковим чином обрала 49 моделей терміналів (IP-телефони, IP-камери, мобільні термінали, мережеві та офісні пристрої) і всебічно оцінила можливості різних постачальників у визначенні терміналів.

Результати показали, що iMaster NCE-Campus від Huawei правильно ідентифікує 98% типів терміналів, 91,8% постачальників терміналів та 67,3% моделей терміналів. Таким чином, iMaster NCE-Campus отримав 84 бали зі 100, що значно випереджає аналогічні системи.

Загалом, iMaster NCE-Campus від Huawei може точно ідентифікувати понад 18 000 моделей терміналів за допомогою семи методів. Система також здатна здійснювати контроль політик терміналів та ізоляцію винятків на основі результатів ідентифікації, забезпечуючи тим самим реалізацію більшості сценаріїв кампуса.

Ідентифікація невідомого термінала

Інженери Tolly Group перевірили, наскільки цільові системи автоматично ідентифікують та обробляють невідомі термінали, а також їхні можливості автоматичного розширення бібліотеки відбитків пальців для ідентифікації терміналів. Спираючись на унікальні можливості кластеризаційного підходу до ідентифікації та висновків Huawei, iMaster NCE-Campus Huawei може кластерувати невідомі типи терміналів за лічені секунди. На основі результатів кластеризації адміністратори можуть легко позначити типи терміналів. Пізніше iMaster NCE-Campus може автоматично визначати та ідентифікувати термінали з позначеними типами та швидко розширювати бібліотеку відбитків пальців для ідентифікації терміналів. Усе це значно поліпшує точність та ефективність ідентифікації невідомих терміналів.

Налаштування протоколу ідентифікації

iMaster NCE-Campus від Huawei може збирати й відображати статистику терміналів за різними параметрами, такими як тип термінала, постачальник та операційна система, надаючи широкий спектр можливостей для налаштування протоколів ідентифікації терміналів.

Як підтверджено Tolly, iMaster NCE-Campus від Huawei за лічені секунди надає неперевершені можливості для ідентифікації терміналів кампусної мережі, полегшуючи інтелектуальне керування великою кількістю терміналів, підключення та безпечний доступ до терміналів.

Ознайомитися з повним дослідженням можна за посиланням.

Про компанію Huawei

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в чотирьох основних областях (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої і хмарні сервіси), ми прагнемо відкрити цифровий світ, в якому все є інтелектуальним і взаємопов'язаним, для кожної людини, оселі та організації.

Комплексний портфель продуктів, рішень і послуг Huawei є конкурентоспроможним і безпечним. Завдяки відкритій співпраці з партнерами з екосистем ми створюємо довгострокову цінність для наших клієнтів, прагнемо розширювати можливості людей, збагачувати особисте життя і сприяємо впровадженню інновацій в організаціях усіх форм і розмірів.

Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам.

Інновації Huawei спрямовані на задоволення потреб клієнтів. Компанія вкладає значні кошти в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 197 000 співробітників у більш ніж 170 країнах і регіонах, які обслуговують більш ніж 3 мільярди людей в усьому світі.

В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності ХУАВЕЙ УКРАЇНА охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток.

Дізнайтеся більше на сайті: https://www.huawei.com/ua/.

Читайте новини компанії в офіційних джерелах

Huawei Ukraine: https://www.huawei.com/ua/

Huawei Consumer Ukraine: https://consumer.huawei.com/ua/

Huawei Enterprise Ukraine: https://e.huawei.com/ua/

Huawei FusionSolar Ukraine: https://solar.huawei.com/ua

Huawei Global: http://www.huawei.com

Facebook

Huawei Ukraine https://www.facebook.com/huaweiukraine

Huawei Mobile UA https://www.facebook.com/HuaweimobileUA/

Huawei Enterprise https://www.facebook.com/HuaweiEnterprise

Huawei Global https://www.facebook.com/huawei/

Telegram

Huawei UA https://t.me/Huawei_Ukraine

Twitter

https://twitter.com/huawei_ukraine

Twitter Huawei FusionSolar: https://twitter.com/HuaweiSolar

Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/huawei-fusionsolar

Контакти

Аліна Севастюк, менеджер зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА (корпоративний PR), sevastiuk.alina@huawei.com, +380 95 462-82-82

Олександра Терещук, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю ХУАВЕЙ УКРАЇНА, tereshchuk.oleksandra@huawei.com, +380 96 340-66-22