Бойовики "ЛНР" не демонтували, а лише зміцнили укріплення біля Станиці Луганської - СММ ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ засвідчила, що терористична організація "ЛНР" не демонтувала фортифікаційні споруди біля Станиці Луганської, натомість встановила нові укріплення. Про це у Facebook повідомила Дарка Оліфер, прессекретарка представника України у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кучми.

"СММ ОБСЄ констатувала: НЗФ ОРЛО не виконали взятих на себе зобов'язань з демонтажу фортифікаційних споруд, натомість встановили на цій ділянці контейнер, довкола якого знаходяться шини з піском, які фактично стали ще однією фортифікаційною спорудою, встановленою всупереч Рамковому рішенню ТКГ", - написала вона за підсумками відеоконференції ТКГ.

У той же час, ОБСЄ засвідчила виконання українською стороною взятих на себе зобов'язань з розмінування та готовності почати ремонтно-відновлювальні роботи переходу.

Оліфер додала, що підготовчі роботи для відновлення мосту вже розпочато, а українські будівельники готові відбудовувати міст цілодобово, в режимі 24/7, для того, аби всі роботи було завершено до кінця осені.

"Демонтаж на мосту фортифікаційних споруд та прапора квазіугруповань ОРЛО є необхідною передумовою для початку відбудови мосту", - зазначила вона.