Хмельницька облрада закликала розірвати усі договори з РФ та не імплементувати "формулу Штайнмаєра"

Хмельницька обласна рада прийняла звернення до президента України та Верховної Ради щодо "формули Штайнмаєра". Про це повідомляє пресслужба облради.

На засіданні в суботу, 5 жовтня, звернення було підтримане одноголосно.

"Ми, депутати Хмельницької обласної ради, від імені наших виборців категорично проти реалізувати так звану "формулу Штайнмаєра", за якою, згідно з мінськими угодами, вводиться особливий статус Донбасу", - йдеться у зверненні.

Депутати додали, що проводити вибори в органи місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях можна тільки після повної деокупації, відновлення меж замість лінії розмежування, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизации всього населення, проведеної шляхом перевірки кожної людини на наявність громадянства інших держав, співробітництво з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України".

Також пропонується розірвати дипломатичні відносини, а також всі міжнародні договори з РФ і не відновлювати їх до повної деокупації всіх українських територій. Депутати облради також заявили, що вважають неприпустимим відведення сил і засобів Збройних сил України.