Бред Пітт знявся в ретро-образі для популярного глянцю - ФОТО

Знаменитий голлівудський актор Бред Пітт знявся в ретро-образі для популярного журналу GQ. Відповідні фото з'явились на сайті видання.

На кадрах сексуальний актор приміряв вбрання, які нагадували стиль 90-их. Зокрема, Бред Пітт постав перед камерою із зачесаним мокрим волоссям, в класичних штанах або джинсах, яскравих кофтах та сонцезахисних окулярах.

Зйомка відбувалась у США в маєтку, який журналісти спеціально орендували для спілкування з актором. Так, за словами Бреда Пітта, фотосесія була більш комфортною, а фото вийшли дуже природними.

Для зйомки та інтерв'ю з Піттом журналісти орендували окремий маєток. Актор розповів, як він ставиться до релігії. За словами зірки, він "пройшов через все, чіпляючись за релігію", тому що виріс у християнській родині. Потім він забув про релігію, бунтував, вважав себе агностиком і атеїстом. Пізніше актор "повернувся до простої віри".

У свої 55 років Бред Пітт залишається секс-символом Голлівуду. Сам актор каже, що зараз вже не звертає на це особливої ​​уваги, як і на свій статус і вік. За словами Пітта, він зрозумів, що важливий час, проведений із близькими людьми.