Компанія Lesser Evil Games створила гру, де потрібно знищувати російських окупантів

Розробник комп'ютерних відеоігор Lesser Evil Games створив гру-симулятор Death from Above, дія якої відбувається під час війни росії проти України. Гравцям пропонується виступити у ролі українського оператора безпілотника, який бореться з російськими силами.

У дочасному доступі ця гра вийде на сервісі Steam у другому кварталі 2023 року.

Зазначаэться, що над грою працює невелика команда з метою допомогти зібрати гроші для українських благодійних організацій. Творці планують згодом розвивати та вдосконалювати гру, враховуючи відгуки.

Так, гравцям потрібно шукати та знищувати штабні табори, транспортні засоби та військові склади російських сил, патрулювати територію, рятувати цінне обладнання, а також повертати крадені речі, наприклад, пральні машини.

30% доходів від гри розподілять між благодійним фондом «Повернись живим» та проєктом «Армія дронів».

«Щойно витрати на розробку окупляться, ми збільшимо цю пожертву до 70%, а решту доходу спрямуємо на вдосконалення та розширення самої гри. Ми не маємо наміру отримати прибуток від цієї гри», — йдеться у повідомленні.

Збір коштів для вдосконалення триває на платформі Kickstarter. У команді розробників є фахівці з Німеччини, Португалії, Казахстану, Польщі та України.