Мінцифри і Google запускають для українців безкоштовний курс про штучний інтелект

Міністерство цифрової трансформації України спільно з технологічною компанією Google запускають для українців безоплатний курс про штучний інтелект «Основи AI». Він триватиме з 16 травня до 8 червня.

Про це повідомив у Facebook очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Федоров зазначив, що завдяки курсу можна навчитися застосовувати штучний інтелект для розвитку бізнесу та персонального бренду. Міністр обіцяє багато лекцій і воркшопів, а також індивідуальні консультації від спікерів Google та інших великих компаній.

Водночас у Google Україна зазначили, що програма побудована за принципом від простого до більш комплексного. Серед основних тем курсу:

  • що таке AI та для чого він потрібен;
  • які готові рішення на основі AI можна застосовувати в різних сферах — від маркетингу до управління закладами;
  • стратегії впровадження ML (machine learning — машинне навчання) у компанії;
  • нюанси побудови технічної команди для роботи з ML;
  • як застосовувати готові ML-рішення без досвіду кодування.

Навчання триватиме чотири тижні — з 16 травня до 8 червня 2023 року. Зареєструватися можна за посиланням.

Після реєстрації учасники отримають доступ до платформи, де буде вся необхідна інформація про лекції, воркшопи, консультації тощо.

«Реєструйтеся за посиланням, вивчайте можливості штучного інтелекту та використовуйте їх у своїй роботі. Щоб одного дня AI не замінив вас», — написав міністр.

Як зазначається, Google Україна реалізує цей курс у партнерстві з Мінцифри, Офісом із розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом з розвитку підприємництва «Дія.Бізнес» і Projector Institute.