Ще одна "королівське весілля": вийшла заміж донька принцеси Монако

Шарлотта Казірагі, дочка принцеси Монако Кароліни і племінниця правлячого князя Альбера II, вперше вийшла заміж. Цивільна церемонія одруження відбулася 1 червня в столиці Монако - в княжому палаці. Тут же в 1956 році відбулось весілля бабусі й дідусі Шарлотти - американської кінозірки Грейс Келлі і її дідуся, князя Реньє. Про це повідомляють Факти.

32-річна Шарлотта стала дружиною 37-річного французького кінопродюсера Дімітрі Рассама. Його матір'ю є кінозірка Кароль Буке, а батьком - покійний французький продюсер ліванського походження Жан-П'єр Рассам.

Церемонія була приватною, закритою для преси. Відомо, що наречена була в сукні від модельєра Джамбаттисти Валлі. Про це повідомила прес-служба модного будинку Giambattista Valli.

На торжество з'їхалися аристократи з усієї Європи. Були присутні брати нареченої Андреа і П'єр зі своїми дружинами.

Раніше ходили чутки, що пара, яка збиралася побратися навесні, розірвала заручини.

Казірагі і Рассам познайомилися в Парижі в 2017 році - незабаром після того, як дочка принцеси розлучилася з італійським кінематографістом Ламберто Санфеліче. Про заручини стало відомо в березні 2018 го. А 23 жовтня того ж року у Шарлотти і Дімітрі народився син Бальтазар.

Оскільки тепер батьки Бальтазара офіційно одружені, хлопчик зайняв місце в черзі престолонаслідування. Сама Шарлотта зараз займає 11-е місце в списку можливих спадкоємців трону.

У Рассама є також семирічна донька від шлюбу з російською моделлю Машею Новосьоловою, з якою він розлучився в 2016 році. У Шарлотти - п'ятирічний син Рафаель від позашлюбних стосунків з франко-марокканським актором Гадом Ельмалех («Північ у Парижі»). Рафаель претендувати на трон Монако права не має.