Рок-гурт U2 відвідав Київщину та виступив у столичному метро

Члени знаменитого ірландського рок-гурту U2 Боно та Едж приїхали до Київської області, а також виступили у київському метро разом із лідером українського гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Всесвітньо відомий співак та громадський діяч Боно (Пол Девід Г'юсон) та другий член гурту U2 Едж (Девід Хоуелл Еванс) виконали знамениту пісню Stand by Me, замінивши її слова на Stand by Ukraine.

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба розповів у Facebook, що музиканти також відвідали постраждалі населені пункти області.

«Вокаліст [Боно], який протягом десятиріч займається благодійною діяльністю в різних куточках світу, сьогодні на власні очі побачив наслідки російського вторгнення для Бучі», — зазначив Кулеба.

Також Боно та Едж відвідали Ірпінь.

«Приїхали зі словами підтримки та пропозицією допомоги. Обговорили можливість проведення благодійних концертів гурту для збору коштів на відбудову інфраструктури Ірпеня, зокрема нашого Будинку культури. Неймовірно приємно відчувати підтримку всього світу і таких людей», — написав міський голова Олександр Маркушин у Telegram-каналі.