Попри величезні борги Україна готується до прийому Олімпійських ігор за дорученням Зеленського – міністр спорту

Попри те, що в України досі є борги за проведення "Євро-2012", міністерство спорту уже рахує гроші на проведення Олімпіади. Про це в інтерв’ю виданню Tribuna.сom розповів міністр спорту Вадим Гутцайт.

"Президент тиждень тому сказав мені дати технічне завдання, що потрібно для олімпійських ігор. Зараз це готуємо. Дадуть нам Олімпіаду чи ні – це вже друге питання. Головне, що ми знову будемо будувати спортивні об’єкти, на яких потім будуть тренуватись українці", – сказав міністр.

За його словами, наразі розраховують потрібну матеріально-технічну базу для проведення Олімпійських ігор на території України.

"Зараз ми дивимось, можливо це (проведення Олімпіади в Україні, – ред.) чи ні. Якщо можливо, то що потрібно збудувати", – додав Гутцайт.

На запитання про те, навіщо Україні вкладати кошти в проведення Олімпіади, коли у нас досі є борги за "Євро-2012" – наприклад, НСК "Олімпійський" та "Арена-Львів" з мільйонними боргами, міністр відповів: "Будемо над цим працювати. Президент поставив завдання – ми будемо його виконувати".