«Шахтар» всуху розгромив «Динамо» і здобув свій дев'ятий Суперкубок України з футболу

На матчі на НСК «Олімпійський» у столиці 22 вересня донецький «Шахтар» всуху переміг київське «Динамо» з рахунком 3:0. «Гірники» вперше з 2017 року здобули Суперкубок України з футболу.

Про це пише «Суспільне».

Так, голами відзначилися форвард Лассін Траоре, який оформив дубль: на 30-й і 54-й хвилинах матчу, а також Алан Патрик - на 61-й хвилині.

Обігравши «Динамо», «Шахтар» зрівнявся з киянами за кількістю перемог у матчах за Суперкубок - по дев'ять трофеїв в активі у команд. Востаннє «гірники" вигравали Суперкубок у 2017 році.

Це п'ята в історії перемога «Шахтаря» над «Динамо» з різницею в три чи більше голів. Востаннє таке ставалося в першому колі чемпіонату України в листопаді 2020 року.

Суперкубок України - це турнір з одного матчу між переможцем чемпіонату України та володарем Кубка України.