Україна перемогла Словаччину на Євро-2024 з футболу

Збірна України з футболу у своєму другому матчі групового раунду Євро-2024 обіграла команду зі Словаччини з рахунком 2:1, отримавши перші три очки до своєї скарбниці на чемпіонаті.

Про це відомо з текстової трансляції Української асоціації футболу.

Рахунок на 18 хвилині відкрили словаки. Іван Шранц ударом головою на дальній стійці пробив у ворота українців. Словацькі сектори на «Дюссельдорф Арені», де відбувався матч, святкували так, неначе Словаччина вже виграла цей поєдинок.

До кінця першого тайму українці створили кілька небезпечних моментів, проте жоден з них не завершився голом.

Однак через 10 хвилин після перерви Україні вдалося реалізувати вдалу атаку. Олександр Зінченко з лівого флангу передав Миколі Шапаренку, після якого м’яч затріпотів у сітці воріт противника.

А на 80 хвилині Роман Яремчук вивів збірну України вперед, забивши у ворота словаків вирішальний другий м’яч.

Нагадаємо, у своєму першому матчі на Євро-2024 проти Румунії українці поступилися румунам. Гра закінчилася з рахунком 3:0.

Наступний свій матч Україна проведе з Бельгією 26 червня.