Україна поступилася Англії і припинила боротьбу в Євро-2020

Збірна Англії обіграла Україну в чвертьфіналі чемпіонату Європи з футболу-2020 з рахунком 4:0.

Про це йдеться на сайті УЄФА.

Матч проходив на «Стадіо Олімпіко» в Римі 3 липня.

Уже на початку першого тайму англійці відкрили рахунок - на 4-й хвилині гол забив капітан збірної Гаррі Кейн. Українці створювали кілька небезпечних моментів, два кутові й простріл Миколи Шапаренка, але ситуації це не змінило.

Другий тайм також почався з атаки англійців. На 46-й хвилині м’яч в ворота України послав Гаррі Магвайр, а на 50-й Гаррі Кейн оформив дубль. Та на 63-й хвилині остаточний рахунок встановив Джордан Гендерсон.

Таким чином збірна України з рахунком 0:4 поступилася Англії та припинила участь у чемпіонаті Європи з футболу-2020 на стадії чвертьфіналу. А отже, Англія в 1/2 чемпіонату зіграє з Данією. Для англійців це перші чотири голи за одну гру з 1966 року.