Українська важкоатлетка стала чемпіонкою Європи

Українська спортсменка Каміла Конотоп, яка виступає у ваговій категорії до 55 кг, виборола три золоті нагороди на чемпіонаті Європи, що триває у Москві.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

«Їй не було рівних у ривку (95 кг), поштовху (113 кг) і відповідно за сумою багатоборства — 208 кг», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Каміла Конотоп у 2019 році виборола срібну медаль на Міжнародному кубку в Катарі та ще одне срібло на змаганнях в Італії у 2020 році.

Як передає Sport.ua, на ЧЄ срібло здобула російська спортсменка Світлана Єршова, а бронзу — спортсменка з Бельгії Ніне Стеркс.

Серед українських спортсменів раніше дві бронзові нагороди на чемпіонаті Європи виборов Дмитро Вороновський (до 55 кг): у поштовху (137 кг) та в загальному заліку (247 кг). Ще одна українка Ангеліна Ломачинська посіла третє місце у ривку у ваговій категорії до 45 кг.

Загалом на чемпіонаті Європи, який триває з 3 до 11 квітня у Москві, Україну представляють 16 спортсменів.