Відбірковий турнір Чемпіонату світу-2022: збірна України зіграла внічию проти Фінляндії

Збірна України з футболу 28 березня зіграла внічию з рахунком 1:1 проти Фінляндії у другому матчі відбору на Чемпіонат світу-2022.

Матч відбувся у Києві на НСК «Олімпійський».

На 80-й хвилині Жуніор Мораес відкрив рахунок у матчі та вивів збірну України вперед. Маліновський віддав пас на Караваєва, а вже той прострелив вздовж лінії воріт на Жуніора Мораеса.

Але згодом Миколенко заробив червону картку. Арбітр матчу призначив пенальті і Теему Пуккі на 89-й хвилині зрівняв рахунок - 1:1.

Нагадаємо, перший матч української збірної у відборі на ЧС теж завершився нічиєю (1:1). 24 березня «синьо-жовті» обмінялися голами з французами на стадіоні «Стад де Франс» у Парижі.

31 березня збірна України зіграє вдома з командою Казахстану.