Євро-2024 з футболу: Україна програла збірній Румунії

Збірна України програла у першому матчі проти Румунії на Євро-2024 з футболу. Гра закінчился з рахунком 3:0.

Про це стало відомо йдеться у трансляції матчу, пише Громадське.

Матч відбувався на Альянц-арені у Мюнхені (Німеччина).

Україна в цьому матчі була номінальним гостем. «Синьо-жовті» забрали м’яч під свій контроль і та не давали супернику створити багато моментів. Утім, підопічні Сергія Реброва не запам’яталися небезпечними атаками.

Усе змінилося на 29-й хвилині. Румуни запресингували у штрафному майданчику захисників України, після чого суперник перехопив м’яч та забив гол — результативним дальнім ударом відзначився півзахисник Ніколає Станчу.

Після цього небезпечних атак не було, за винятком небезпечної подачі Станчу з кутового, після чого м’яч влучив у поперечку.

Другий тайм розпочався невдало для збірної України. На 53-й хвилині Резван Марін забив другий м’яч українцям, а на 57-й хвилині рахунок став 3:0 — відзначився Деніс Дрегуш.

Після трьох пропущених м'ячів Україна робила деякі спроби відігратися. Сергій Ребров провів декілька важливих замін. Утім, забити Україні так і не вдалося. Перший матч на Євро-2024 для «синьо-жовтих» закінчився розгромною поразкою.