Збірна України обіграла Швецію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Збірна України обіграла Швецію з рахунком 2:1 та виборола квиток на 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу-2020.

Про це йдеться на сайті УЄФА.

Перший тайм матчу збірної України та Швеції завершився з рахунком 1:1.

Так, на 27-й хвилині Олександр Зінченко після результативного пасу Андрія Ярмоленка забив гол у ворота шведів.

Однак вже до завершення тайму збірна Швеції відігралась ㅡ на 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок.

На 55-й хвилині Сергій Сидорчук поцілив у ворота шведів, однак м'яч влучив у каркас. На 56-й хвилині Форсберг, своєю чергою, пробив у праву стійку воріт української збірної.

На 69-й хвилині Форсберг вдруге поцілив у каркас воріт українців.

Гравець збірної Швеції Кулушевські отримав жовту картку за грубу гру проти Зінченка. Вже за 10 хвилин Ярмоленко отримав попередження «за розмови».

На 85-й хвилині жовту картку отримав Форсберг ㅡ за фол на Тараса Степаненка.

По закінченню другого тайму рахунок залишився 1:1. Командам виділили 2 екстра-тайми по 15 хвилин.

Гра під час екстра-таймів була більш напруженою та травматичною. Так, Артем Бєсєдін, що вийшов замість Романа Яремчука, недовго зміг пробути на полі, отримавши травму. Маркус Даніельсон отримав червону картку за грубу гру проти Бєсєдіна, його видалили з поля.

На 100-й хвилині матчу збірна Швеції залишилась з 10-ма гравцями. Перед цим шведи використали усі свої заміни.

Травмованого Бєсєдіна замінив Віктор Циганков.

У другому екстра-таймі Артем Довбик замінив Андрія Ярмоленка, який також отримав травму.

І на 120-й хвилині ударом головою Довбік в падінні забив другий гол у ворота шведів.

Тепер збірна України зустрінеться у чвертьфіналі турніру Євро-2020 зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня.