Telegram запустив преміум-підписку

Соціальна мережа Telegram запустив Premium-підписку, яка надає користувачам доступ до ексклюзивних додаткових функцій. Наявний функціонал і надалі залишатиметься безкоштовним.

Про це повідомили у Telegram.

Передплатники преміум-класу тепер зможуть надсилати медіа та файли розміром до 4 гігабайт. Усі користувачі можуть відкривати та завантажувати ці файли, навіть якщо вони не мають підписки.

Також у Telegram обіцяють, що з преміум-підпискою відео завантажуйте та документи завантажуються швидше.

Крім того, можна відстежувати до тисячі каналів, створювати до 20 папок чату, закріплювати 10 чатів в основний список, зберігати 10 улюблених наклейок тощо.

Користувачі преміум-версії можуть отримати текстову розшифровку будь-якого голосового повідомлення, натиснувши кнопку A поруч із записом. Наразі невідомо, на які мови це поширюється.

Ще можна надсилати десятки наклейок із повноекранною анімацією, яку бачать всі користувачі. Щомісяця обіцяють додавати більше наклейок.

Premium-підписка пропонує 10 нових екслюзивних емодзі.

Зазначається, що Telegram Premium включає нові інструменти для організації списку чатівю Наприклад, можна змінити папки чату за замовчуванням, щоб програма завжди відкривалася в користувацькій папці або, скажімо, «Непрочитані» замість «Усі чати».

Для цього натисніть і утримуйте папку, потім натисніть «Змінити порядок», перетягніть потрібну папку на перше місце.

Крім того, передплатники можуть увімкнути налаштування конфіденційності та безпеки для автоматичного архівування та вимкнення нових чатів, допомагаючи організувати навіть найзавантаженіші списки чатів.

Відео профілю преміум-користувачів будуть анімованими для всіх, включаючи чати та список чатів.

Передплатникам доступно кілька нових значків, наприклад, зірка преміум-класу, нічне небо та турболітак.

Всі користувачі преміум-класу отримують спеціальний значок, який з’являється біля їхнього імені.

Premium-підписка у Telegram коштує 5,99 доларів на місяць. Для того, щоб підписатися, треба в додатку перейти в налаштування, а потім натиснути Telegram Premium.