Ядерний удар США по Китаю, вторгнення Росії в Україну та похмуре майбутнє в новому серіалі НВО "Роки"

Серіал «Роки» ( "Years and Years") був знятий спільно британською телерадіокомпанією BBC і американською компанією HBO. Шість серій міні-серіалу вийшли на світові екрани з травня по липень. Жанр: антиутопія, фантастика, драма.

Серіал "Роки" можна порівняти з "Black Mirror". І критики, і глядачі в більшості своїй захоплені грою акторів і драматургією сюжетної лінії: як швидко країна скотиться на дно, якщо її громадяни самі виберуть лідером безграмотного харизматичного популіста з гнучкими моральними принципами, повівшись на порожні гасла. Що відбувається після Brexit? Що робити Європі з тисячами українських біженців, які покидають країну,  яка добровільно увійшла до складу Росії? Що станеться, якщо торгова війна між США і Китаєм перейде в гарячу фазу? Як боротися з фейковими новинами, якщо вони стали реалістичніше справжніх? Що робити, якщо ваша дитина вирішила стати транслюдиною з підключеним мозком до світової мережі? Відповіді на ці та інші питання можна знайти в британському серіалі "Years and Years".

Сценарій написав відомий британський кінематографіст Расселл Девіс. Він же є автором сценаріїв до гучних серіалів «Дуже англійська скандал» з Х'ю Грантом, «Торчвуд», «Доктор Хто» та інших. В якості режисера виступив Саймон Селлан Джонс (серіал «Джессіка Джонс»). У головних ролях знялися британські зірки Емма Томпсон, Рорі Кіннер, Расселл Тоуві, Джессіка Хайнс. Максим Болдрі та інші.

SpeakerNews рекомендує до перегляду серіал "Years and Years".