Facebook заблокував «Книгу памʼяті полеглих за Україну» за порушення стандартів

Адміністрація соцмережі Facebook заблокувала сторінку меморіального інтернет-проєкту «Книга пам'яті полеглих за Україну». Про це повідомляється на сторінці «Стіна народної пам'яті загиблих за Україну 2014—2018 pр.»

«Друзі, фейсбук-сторінку проєкту «Книги пам'яті полеглих за Україну» www.facebook.com/Memorybook.org.ua сьогодні вранці було остаточно заблоковано, доступ до неї відсутній. Ми подаватимемо апеляцію, але прогнозувати, коли саме її розглянуть та яким саме буде результат, ми не можемо», — заявили автори проєкту.

Перед блокуванням адміністрація Facebook надіслала чотири попередження про те, що зміст деяких дописів нібито порушує стандарти соцмережі.

Водночас команда проєкту заявила, що не видалятиме та не перевірятиме зміст жодного з оприлюднених постів про героїв, загиблих за Україну. «Нам немає чого приховувати та ретушувати», — наголосили автори проєкту в Twitter.

Відтепер інформація про загиблих героїв України доступна на офіційному інтернет-порталі «Книга пам'яті полеглих за Україну», а також в інших соціальних мережах.