«Квартал 95» пожартував про підпал будинку ексочільниці Нацбанку Гонтаревої

В ефірі «Вечірнього кварталу» заспівали жартівливу пісню про спалення будинку колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Відео із піснею опубліковано на YouTube-каналі «Кварталу 95».

Ведучий номера Степан Казанін назвав спалення будинку «яскравою подією», після чого на сцену виконувати пісню вийшли жінки Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки та гуморист Євген Кошовий.

Вони заспівали «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала» - Гонтарева наразі проживає у Лондоні.

Також у пісні є фраза «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича» - Гонтарева звинуватила у підпалі будинку олігарха Ігоря (Валерійовича) Коломойського, що може бути помстою за націоналізацію ПриватБанку.

Крім цього, у пісні йдеться, що рятувальники смажили шашлики, а «мораль проста - хата згоріла зі стида». Також є така фраза - «Люди вогонь побачили - допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали».

У коментарях до відео, а також на сторінці хору у Facebook користувачі жорстко розкритикували це, порівнявши хор ім. Верьовки з російським хором імені Александрова.

Сама ж Валерія Гонтарева прокоментувала "Радіо Свобода" номер "Кварталу 95" про підпал її будинку: "Це сором !!! Глузувати над людських горем - це неможливо уявити в цивілізованому суспільстві!" та додала, що про номер дізналася від друзів.