На Львівщині арештовано нові земельні ділянки Оксани Марченко
Суд наклав арешт на дві земельні ділянки з об'єктами нерухомості, що були у власності дружини колишнього народного депутата Віктора Медведчука Оксани Марченко.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Ділянки розташовані в одному з туристичних районів Львівської області. Загальна вартість арештованого майна - 17,5 мільйона гривень.
За даними слідства, наділи Марченко отримала від незаконної оборудки з нерухомим майном. До цього також вважають причетним екскерівника районного відділу земельних ресурсів.
Протягом 2004-2010 років він вносив недостовірні дані до звітів для видання державних актів щодо права власності на землю на користь Марченко.
Експосадовцю повідомили про підозру в зловживанні владою (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу) та службовому підробленні (ч. 2 ст. 366 ККУ).
Також слідство встановило, що Марченко організувала на цих двох ділянках будівництво готельного комплексу.
У серпні 2022 року суд уже накладав арешт на три інші земельні ділянки, якими володіла Марченко.
Нагадаємо, на початку лютого Оксана Марченко отримала підозру у фінансуванні російсько-окупаційних військ. За ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу їй загрожує від 6 до 8 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років із конфіскацією майна.