Петро Порошенко став співвласником "Дизель Шоу"

П’ятий президент України Петро Порошенко уклав угоду про купівлю міноритарної частки "Дизель Шоу". 30% акцій телепроєкту обійшлися Порошенку в 24,5 млн грн. Про це повідомила у своєму Telegram-каналі журналістка Соня Кошкіна, передає UaReview.

"Тільки-що… Компанія Порошенка купила 30% Дизель Шоу. Тепер він хоче скинути Зеленського з двох тронів: президентського та комедіантського. Тролінг 80 рівня", – написала журналістка.

Представники гумористичного проєкту відмовились коментувати чутки. Натомість прессекретар експрезидента Святослав Цеголко їх підтвердив.

“Петро Порошенко 5 років успішно боровся з монополіями. Тепер потрібно покінчити з монополією Кварталу 95", – сказав він.

При цьому прессекретар заявив, що Порошенко не впливатиме на редакційну політику "Дизель Шоу".

"Петро Олексійович просто захотів фінансово допомогти талановитим акторам, адже вважає, що українцям потрібна альтернативна політична сатира, – сказав він та додав, – тим не менш, певні зміни відбудуться. До акторського складу "Дизель Шоу" вже найближчим часом увійдуть Матвій Ганапольський, Василіса Фролова та Андрій Полтава".