Під скорочення можуть потрапити Мінкульт та Мінспорт

Під скорочення в уряді можуть потрапити Міністерство культури та інформаційної політики та Міністерство молоді та спорту.

Про це Громадському повідомило джерело у фракції «Слуга народу».

Щодо ймовірного скорочення цих двох відомств наш співрозмовник вказує, що «не дивно», що міністерства не мають очільників. Також джерело додало, що Мінагрополітики можуть злити з Мінекономіки.

Тим часом джерело в «Голосі» вважає, що не буде ніякого скорочення. А співрозмовник з «Європейської солідарності» каже, що це питання ще не обговорюється серед депутатів.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції 4 березня заявив, що кількість міністерств в українському уряді хочуть скоротити на третину.

«Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців. Ми вже почали це робити. І в цьому році скорочено 20 тисяч державних вакансій», — сказав прем'єр.

Він повідомив, що в уряді вже працюють над створенням «потужного центру уряду». Там має зосередитися всі допоміжні адміністративні функції — відповідна юридична підтримка, робота Кабміну у кадровій, бухгалтерсько-фінансовій сфері.

Шмигаль пояснив, що міністерства мають мати невелику кількість дуже якісних, кваліфікованих спеціалістів, які формуватимуть державну політику. А центр уряду має якісно і швидко готувати документи, необхідні для міністерства.