Президент підписав закон щодо надання допомоги з безробіття на період карантину

Президент України Володимир Зеленський підписав закон №1212-IX щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину або надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Чинне українське законодавство передбачає надання допомоги з часткового безробіття на період карантину для застрахованих осіб, які втратили частину доходу через обмежувальні заходи, пов’язані з протидією поширенню COVID-19.

Згідно із законом, допомога з часткового безробіття може надаватися не лише на період карантину, спричиненого коронавірусом, а й у разі інших захворювань чи надзвичайної ситуації на території України.

Кабінет міністрів отримує право визначати порядок надання допомоги з часткового безробіття на період карантину, надзвичайної ситуації, її розмір, строк надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, 4 лютого Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон №3010а про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину ситуації, встановлених Кабінетом міністрів України.