Прикордонники затримали літак, який незаконно з Румунії приземлився на Житомирщині

Уночі 17 червня прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком з Румунії в Україну. Літак затриманий на аеродромі Житомирщині.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників – аеродром неподалік від міста Бердичів, що на Житомирщині.

На місце, підготовлене для посадки повітряного судна, прибули співробітники оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону.

Коли літак приземлився, правоохоронці висунулися для затримання. Помітивши наближення прикордонників, повітряне судно знову почало рух та піднялось у повітря. Невдовзі співробітники Житомирського загону затримали на аеродромі людину, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Після чого АН-2 знову здійснив посадку.  

На борту літака було троє громадян України, яких також затримано.

Під час огляду місця події виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконного злету та посадки. 

За даним фактом до компетентних органів надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів» та ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України».

Обставини правопорушення з’ясовуються. Попередньо встановлено, що затримані займалися тютюновою контрабандою.