Рада схвалила продовження воєнного стану та мобілізації ще на 90 днів
Верховна Рада схвалила продовження воєнного стану та мобілізації ще на 90 днів.
Про це повідомив у Telegram-каналі народний депутат Ярослав Железняк.
Таке рішення підтримали 320 депутатів.
Це вже буде 16 продовження воєнного стану.
Як повідомив Железняк, обидва закони набудуть чинності 7 серпня, тож воєнний стан та мобілізація триватимуть ще до 5 листопада.
Народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко знову не проголосував за ці два законопроєкти. Він пояснив, що в такий спосіб виконує свою обіцянку не голосувати за продовження мобілізації, поки не ухвалять чіткі терміни служби. За його словами, без термінів служби влада поставила мільйон людей «у петлю».
Гончаренко також виступив проти «бусифікації» і «свавілля ТЦК», що відбувається прямо зараз на наших вулицях, що, мовляв, є наслідком неприйняття термінів служби.
«Я за цю справедливість готовий йти один проти всіх. І продовжу це робити. […] Ще раз: закон про демобілізацію, а потім вже і мобілізація, і воєнний стан і все інше», — додав він.
Водночас депутат наголосив, що його фракція — «Європейська солідарність» — має іншу позицію і підтримує як мобілізацію, так і продовження воєнного стану.
