Російські туристи їдуть до окупованого Криму зі своїми продуктами - Джемілєв

Росія заганяє до окупованого Криму своїх туристів, пропонуючи їм знижки на квитки, аби продемонструвати, що з туризмом на півострові все в порядку. Однак багато хто приїжджає відпочивати туди навіть зі своїми продуктами.

Про це в бліцінтерв'ю Obozrevatel розповів лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв.

"Ситуація в Криму зараз не надто підходяща для туристів. Передусім, дискомфорт через брак води. Вони весь час скаржаться на брак води, але водночас заявляють про 5-6 мільйонів туристів, які приїдуть. Чим вони їх будуть поїти – не зрозуміло. Чомусь Росія весь час заганяє туди своїх туристів, яким пропонують знижки на квитки та інше. Їм потрібна ця показуха, щоб продемонструвати, що нібито з туризмом у Криму все гаразд. Але щодо контингенту туристів, то багато хто приїжджає зі своїми продуктами", - сказав Джемілєв.

Він вважає, що в цьому сезоні може бути приблизно така ж ситуація, що і в минулому, але Росія все одно буде говорити про "наплив туристів" - як за радянської влади.

Політик додав, що в РФ знову заговорили про видобуток води в Криму: мабуть, просто жителям час від часу треба подавати якусь надію.

Лідер кримськотатарського народу вважає, що росіяни самі посилюють проблему з водою в Криму. За його словами, для місцевого населення на півострові ще є вода, але її нераціонально використовують. Крім того, дуже багато води споживають військові бази.

Також Джемілєв підкреслив, що в Криму ведеться будівництво для нових переселенців з Росії.

"За нашими оцінками, вони привезли вже близько пів мільйона людей. На крадену територію вони заганяють своїх жителів. Ось така це держава... Максимальна ціна, яку повинен заплатити Путін за воду - це звільнення Криму. Більше нічого", - резюмував лідер кримськотатарського народу .