Треба із поваги до інституту президентства фільтрувати свої висловлювання - Василевська-Смаглюк

Колишня журналістка та чинна народна депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні "пора приглушити свободу слова". Таку думку вона висловила 28 листопада в ефірі "Настоящее время", передає Гордон.

"Мені здається, що в нас у країні така сильна свобода слова, що її пора б уже приглушити, із поваги до інституту президентства фільтрувати свої висловлювання", – сказала вона, коментуючи справу щодо народної депутатки від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій, підозрюваних у погрозах президенту Володимирові Зеленському.

Нардепка додала, що голосуватиме за зняття недоторканності з Федини, але не за притягнення до відповідальності.

Василевська-Смаглюк не відкинула, що зброя, яку знайшли у Звіробій під час обшуку, може мати зв'язок із погрозами Зеленському.

Нагадаємо, 6 листопада 2019 года ДБР внесло дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань у межах провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

26 листопада слідчі ДБР скерували до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру Федині та Звіробій. 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли з обшуками до будинку Звіробій.