Україна проводить переговори з Hyundai про купівлю нових пасажирських поїздів

Міністерство інфраструктури України та Укрзалізниця провели переговори з представниками компанії Hyundai, під час яких обговорили перспективу купівлі нових пасажирських поїздів. Відповідні переговори відбулися 20 листопада, передає пресслужба Мінінфраструктури.

Зазначається, що українська сторона зацікавилася подальшою співпрацею з Hyundai, зокрема у сфері оновлення парку пасажирських поїздів.

«Україна вже має досвід співпраці із компанією Hyundai, зокрема, у 2012 році було придбано 10 одиниць міжрегіональних електропоїздів виробництва компанії Hyundai Corporation», — повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Він зазначив, що до 2021 року Україна планує придбати 10 нових пасажирських поїздів міжрегіонального спрямування. Однак для компаній, які захочуть продати Україні такі поїзди, висунуть вимогу часткової локалізації свого виробництва.

Криклій підкреслив, що  головними пріоритетами України у співпраці з іноземними компаніями залишаються локалізація виробництва та обслуговування залізничного рухомого складу в Україні, а також запровадження в Україні сучасних технологічних комплексних рішень щодо сервісного обслуговування та ремонту залізничного рухомого складу.