«Укренерго» перенесло обіцяні скасування графіків відключень для вимірювання споживання у липні

Енергетики вирішили перенести вимірювання фактичного рівня споживання електроенергії в кожній області, яке мало тривати з 9 до 24 липня. У цей час графіки відключень планували почергово скасовувати. 

Про це повідомила пресслужба НЕК «Укренерго».

Завтра, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. За прогнозом, з 05:00 до 14:00 — обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 — 4 черги графіків відключень, у решту годин — 3 черги. 

Раніше «Укренерго» планувало за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів.

Причина скасування таких планів — значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. Виміри перенесли у відповідь на численні звернення обленерго.

«Режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря», — завершили енергетики.

В «Укренерго» зауважили, що проведення вимірів необхідне, щоб більш рівномірно та точно забезпечити розподіл наявної в системі потужності між регіонами.