«Укрзалізниця» скоротить половину адміністративного персоналу у 2020 році

В «Укрзалізниці» повідомили, що протягом 2020 року скоротять 40-50% адміністративного персоналу. Також компанія продасть непрофільні активи. Про це повідомив член правління «Укрзалізниці» Желько Марчек, передає пресслужба компанії.

Водночас у компанії спростовують інформацію про те, що «Укрзалізниця» планує скоротити 120 тисяч робочих місць. Так, у компанії зазначають, що кількість виробничих посад навпаки зросте.

«Укрзалізниця платить зарплату дроворубам, лісничим та танцюристам. На балансі компанії – сотні підприємств, непов'язаних із залізничними перевезеннями. Ця радянська спадщина змушує нас сплачувати комунальні послуги й податок на землю. У той час, коли з 200 об'єктів соціальної сфери прибутковими є лише 10. Отже, активів, які не стосуються колій, рухомого складу та засобів зв'язку нам доведеться позбутися», — повідомив Марчек.

В «Укрзалізниці» сподіваються, що після проведення оптимізації персоналу та продажу зайвих активів зарплати тих працівників, що залишаться працювати в «Укрзалізниці», мають зрости.