В українській армії невдовзі дозволять жінкам обіймати будь-які посади

Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти й науки можуть ухвалити рішення рекомендувати розширити осінні шкільні канікули до чотирьох тижнів через пандемію коронавірусу.

Про це розповів державний санітарний лікар Ігор Кузін в етері Українського радіо.

«Скоріш за все, вони (канікули, - ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні», — сказав санлікар.

Він розповів, що зараз в Україні спостерігають все більше випадків, коли коронавірус виявляють або в одного з учнів, або у вчителя. Через це доводиться закривати весь клас на карантин та призупиняти там навчальний процес.

Нагадаємо, 13 вересня у МОЗ та МОН порадили розпочати осінні канікули у школах з 18 жовтня через спалах пандемії коронавірусу. МОН уже направило лист до регіонів із такою рекомендацією.

Зазначимо, що кожна школа призначає дати канікул на свій розсуд. За графіком осінні канікули у школах - з 25 до 31 жовтня 2021 року.

Водночас освітяни включені до переліку професій, представники яких мають обов’язково вакцинуватися для повноцінної роботи. Відповідно до рішення Кабміну, освітній процес не має зупинятися навіть у тих регіонах, які потрапили до «червоної» зони, але за умови 100%-ої вакцинації працівників закладу освіти.