Москва зазнала атаки безпілотниками - росЗМІ
У столиці росії зранку 30 травня пролунали вибухи. Повідомляється про атаку безпілотниками. Є влучання.
Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на міського голову Москви Сергія Собяніна та губернатора Андрія Воробйова.
Зазначається, що дрони вранці атакували «деякі будівлі» в Москві. Про постраждалих у мерії Москви не повідомляють.
Також відомо, що в Підмосков'ї працювала протиповітряна оборона.
Як стверджують російські посадовці, збито кілька безпілотників.
«Сьогодні вранці мешканці деяких районів Московської області могли чути звуки вибухів — це працює наша ППО. На підльоті до Москви було збито кілька безпілотників», — сказав Воробйов.
У двох будинках, які нібито постраждали від влучання безпілотників, евакуювали мешканців кількох під'їздів, повідомив Собянін. Він уточнив, що люди повернуться до своїх квартир одразу після закінчення роботи спеціальних служб.
Крім того, Baza з посиланням на очевидців пише, що стався вибух й у селищі Московське, але інформація ще перевіряється.
За даними Mash, у Москві також глушать сигнали супутникової навігації. На збої в роботі GPS скаржаться таксисти та водії.
Для столичної поліції оголосили план «Тайфун». Він означає залучення особового складу до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.