Південнокорейські винищувачі відкрили попереджувальний вогонь по військовому літаку РФ

У вівторок, 22 липня, південнокорейські військові літаки зробили попереджувальні постріли в зв’язку з діями російського військового літака дальнього радіолокаційного виявлення A-50, який двічі зайшов в повітряний простір країни. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap з посиланням на заяву Об’єднаного комітету начальників штабів оборонного відомства Південної Кореї.

Міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що російський літак A-50 вранці у вівторок двічі втручався в повітряний простір країни над Східним морем в порушення міжнародних договорів. В обох випадках польоти тривали по три хвилини.

В повідомленні наголосили, що випадки порушення російськими військовими літаками повітряного простору Південної Кореї вкрай рідкісні, за винятком випадків, коли російський літак випадково потрапляв в зону дії південнокорейських ППО. Останній подібний випадок стався 20 червня – тоді два російські військові літаки пробули в зоні дії ППО Південної Кореї близько півгодини.

В  Міноборони РФ поки не коментують інформацію про вторгнення російського літака дальнього радіолокаційного виявлення A-50 в небо над Південною Кореєю.