«Політика одна повинна бути - люди»: Лукашенко зробив першу заяву після протестів у Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який після голосування 9 серпня зник з медіапростору, поїхав у Пуховицький район Мінської області, щоб ознайомитися з реалізації інвестиційного проєкту в сільському господарстві. Про це повідомляє БЕЛТА.

Як зазначається, він заявив, що «Політика одна повинна бути — люди».

Більше слів Лукашенка видання не наводить, лише описує його робочу поїздку.

Перед тим востаннє Лукашенка на публіці бачили близько опівдня 9 серпня, коли той прийшов голосувати на виборчу дільницю.

Після цього він не зробив жодної заяви щодо попередніх результатів президентських виборів і протестів, які почалися після їх оголошення.

Говорячи із журналістами на виборчій дільниці вчора, 9 серпня, Лукашенко запевнив, що «ситуація на виборах не вийде з-під контролю», а з «завтрашнього дня країна не опиниться в хаосі чи громадянській війні».

Нагадаємо, за попередніми результатами на виборах у Білорусі перемагає чинний президент Олександр Лукашенко. Офіційно за нього проголосували 80,23%, а головна опонентка Лукашенка опозиційна кандидатка Світлана Тіхановська набрала 9,9% голосів.

Люди, незгодні з оголошеними результатами, вийшли на акції протесту в різних містах Білорусі. ЗМІ повідомляли про насилля з боку правоохоронців та щонайменше кількох постраждалих учасників.