Серед військових рф шириться паніка через радіаційне опромінення у зоні відчуження ЧАЕС - Генштаб ЗСУ

Серед військових рф поширюються панічні настрої через радіаційне опромінення особового складу підрозділів, що базувалися в Чорнобильській зоні відчуження.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

За даними штабу, населенню білоруського селища міського типу Брагін рекомендовано уникати контактів з російськими окупантами, що відійшли із забрудненої зони.

Раніше Генштаб повідомляв, що у Білорусі в Гомельському республіканському науково-практичному центрі радіаційної медицини та екології людини розмістили військових рф, які отримали значні дози опромінення під час перебування у Чорнобильській зоні відчуження.

«Енергоатом» підтвердив інформацію, що окупанти будували фортифікаційні споруди просто в «Рудому лісі» (одному з найзабрудненіших після аварії на ЧАЕС місці в Зоні відчуження).

«Тож не дивно, що окупанти отримали значні дози опромінення й запанікували за перших ознак хвороби. А проявилася вона дуже швидко. Відтак серед військових почав назрівати майже бунт, і вони стали збиратися звідти», — зазначили в «Енергоатомі».