У Лівії знищено два українських літака Іл-76

У Лівії в результаті удару сил уряду національної згоди (УНЗ) по аеропорту Аль-Джуфра, який контролюють сили Лівійської національної армії Халіфи Хафтара, був збитий літак Іл-76. Про це повідомляє Al-Jazeera з посіланням на заяву уряду країни.

У повідомленні уряду національної згоди йдеться, що повітряні сили завдали удару по скупченню найманців на базі Аль-Джуфра, знищивши ангар для безпілотників, що належать ворожої країні, а також знищили склад боєприпасів і збили військово-транспортний літак Іл-76.

За даними авіаційного ресурсу avia.pro, в результаті ракетного удару могли бути знищені два транспортні літаки Іл-76, які належали Україні.

А в Telegram-каналі "Галлифрейские технологии" повідомляють, що українські вантажні повітряні судна були зафрахтовані ОАЕ і перевозили до Лівії з Туреччини заборонену зброю. Також в опублікованій на каналі новини сказано, що командир одного екіпажу загинув, а доля решти пілотів поки невідома.

Мелітопольський портал "РІА Мелітополь" повідомляє, що наприкінці червня в Лівії з "Градів" був розстріляний самолет Ан-124 (5A-DKN) "Руслан". В авіакатастрофі загинув мелітопольський пілот, який працював там за контрактом.