Україна та Албанія підписали Договір про дружбу та співробітництво

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Албанії Еді Рама підписали Договір про дружбу та співробітництво між двома країнами.

Про це повідомив Офіс президента.

Згідно з договором, країни розвиватимуть взаємовигідне співробітництво в галузі торгівлі, економіки, науки й технологій, культури, освіти, охорони здоров’я, засобів масової інформації, туризму та спорту.

Також передбачається встановлення комерційних контактів між державними та приватними підприємствами та організаціями двох держав.

Крім того, сторони співпрацюватимуть у сфері охорони довкілля, застосування екологічно чистих технологій та раціонального використання природних ресурсів.

Україна й Албанія забезпечуватимуть розширення контактів між громадянами та державними й недержавними організаціями, профспілками, навчальними та культурними закладами, молодіжними та спортивними організаціями двох держав.

Також країни співпрацюватимуть у питаннях боротьби з організованою злочинністю, тероризмом, наркоторгівлею, торгівлею людьми, контрабандою всіх видів, зокрема й культурних та історичних цінностей.