В Європарламенті поскаржилися на подорожчання їжі в їдальні

Профспілки працівників Європарламенту поскаржились на суттєве здорожчання їжі у місцевій їдальні, яке на деякі продукти склало до 25%. Про це повідомляє Politico.

Зокрема, у профспілці заявляють, що про подорожчання їжі повідомили далеко не всіх працівників Європарламенту, більша частина з яких не високооплачувані дипломати, а секретарі, юристи, охоронці та допоміжний персонал.

Подорожчання відбулося у літній час, коли більшість працівників Європарламенту перебувають у відпустці. При цьому значна частина допоміжного персоналу дізналася про нові ціни безпосередньо у їдальні Європарламенту.

Зростання цін у дипломатичній установі пояснили тим, що там змінили постачальника харчів. Крім цього, на їжу у місцевій їдальні, яка розташована у Брюсселі, почав поширюватися 12-відсотковий податок на додану вартість, який раніше не справляли.

Місцеві працівники та профспілки нарікають, що ціни у їдальні Європарламенту набагато нижчі, ніж ціни у їдальнях Єврокомісії та Європейської Ради. На деякі позиції різниця цін може досягти до 100%.