Поліція під час виборів планує залучити спецпідрозділи авіапідтримки

Для забезпечення правопорядку під час виборів буде залучено спецпідрозділи авіапідтримки парку МВС. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим було прийнято рішення для забезпечення правопорядку під час виборів залучити спецпідрозділи авіапідтримки парку МВС. Відтак створено потужні резерви з-поміж співробітників Нацполіції, Нацгвардії, рятувальників та прикордонників.

"Залучення до чергування зведених загонів авіапідтримки дасть змогу оперативно реагувати на всі порушення під час виборчого процесу. Це потужні резерви реагування на всі виклики, які можуть виникнути в ході виборів. Вони розраховані для зменшення часу переміщення особового складу до місця події. Тому наша реакція на всі порушення, спроби дестабілізації ситуації, провокації буде миттєвою", - наголосив Яровий.

Як вказано, до складу Єдиної системи авіаційної безпеки МВС увійшли співробітники різних відомств. Загони будуть забезпечувати оперативне реагування на будь-які порушення виборчого процесу в різних регіонах держави.