На Луганщині з Білогорівки вивезли хлор для очищення води через загрозу провокацій рф
Із селища Білогорівка на Луганщині вивезли хлор, який зберігався на місцевому водоканалі для очищення води, через імовірність провокацій російських окупантів. У росЗМІ вже почали з'являтися звинувачення, що Україна «підірве резервуари з хлором у Попаснянському районі».
Про це повідомив у Facebook голова Луганської ОДА Сергій Гайдай.
У російських ЗМІ з'явилися повідомлення, нібито Україна «влаштує акцію з масовим знищенням мирних жителів» на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
Гайдай наголосив, що так в рф повідомляють про провокації для дискредитації України на міжнародній арені.
Однак українська влада вирішила запобігти цьому й вивезла 10 тонн хлору, що зберігався для очищення води на Попаснянському водоканалі в Білогорівці, до Дніпра. Тепер на водоканалі воду очищують дорогою, проте абсолютно безпечною речовиною.
«Ніколи Україна не завдасть шкоди своїм громадянам [...] Провокації не пройдуть! росія не зможе повісити свої злочини на інших, їй доведеться взяти на себе відповідальність за знищення мирного населення України, оскільки Міжнародні суди вже працюють над розслідуванням скоєних окупантами злочинів на території нашої держави. Правда на нашому боці, і погода, до речі, теж», — заявив Гайдай.