У Маріуполі вшанували пам'ять загиблих під час обстрілу мікрорайону «Східний»

Сьогодні, 24 січня, у Маріуполі Донецької області вшанували пам'ять загиблих унаслідок обстрілу російськими окупантами мікрорайону «Східний» в 2015 році.

Про це повідомили в Маріупольській міській раді.

Біля пам'ятного знаку «Загиблим в неоголошеній війні» пройшла панахида. З ранку до його підніжжя маріупольці приносять квіти та лампадки. В 9:15 - час, коли стався обстріл, в пам'ять про загиблих пролунали електросирени.

Маріупольській міський голова Вадим Бойченко підкреслив, що ця трагедія назавжди залишила відбиток в маріупольських серцях.

«31 смерть, 117 поранених і зруйнована інфраструктура - наслідки тих страшних 30 секунд. Життя, міста розділилося на «до» та «після». Цей біль неможливо передати словами. Але цей день назавжди об'єднав кожного маріупольця. Ми усвідомили - найцінніше і крихке, що у нас є - людське життя. Сьогодні важливо не забувати цю трагедію. Кожен з нас повинен робити все, щоб вона ніколи не повторилася», - заявив Бойченко.

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко додав, що біль від втрат все також сильна.

«Ми повинні розуміти, що загиблі живуть в наших серцях до тих пір, поки живе пам'ять про них», - підсумував очільник області.

Нагадаємо, 24 січня 2015 року в результаті масованого обстрілу терористами з «Градів» житлового мікрорайону «Східний» загинула 31 людина, отримали поранення різного ступеня тяжкості понад 100 осіб. Від вибухів постраждали близько 100 житлових будинків і споруд, десятки людей залишилися без даху над головою.