Ми доб'ємося того, щоб Герус сидів на лаві підсудних - Ляшко

Народний депутат VIII скликання Олег Ляшко заявив, що глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності за зраду національних інтересів. Про це він сказав в інтерв'ю журналістам, повідомляє Прямий.

"Мене звинувачують у тому, що я завдав тілесних ушкоджень державному діячу Герусу. Але він державний діяч Росії, а не України. Його треба довічно посадити у в'язницю за державну зраду. Таких диверсантів і агентів в усі часи ставили до стінки й розстрілювали. А Герусу платять гроші з державного бюджету", - сказав екснардеп.

Ляшко підкреслив, що справа проти нього є сфальсифікованою, а єдиний його злочин полягає у боротьбі за Україну.

Також лідер "Радикальної партії" наголосив, що він і його команда доб'ються того, щоб проти Геруса була порушена кримінальна справа.

"Зараз мої адвокати подали скарги до суду, у яких ми змушуємо прокуратуру, НАБУ, СБУ відкрити кримінальні справи проти Геруса за фактом державної зради. Ми доб'ємося того, щоб ці справи були відкриті, і щоб зрадники України були притягнуті до відповідальності", - зазначив Ляшко.

Нагадаємо, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко і народний депутат, глава комітету з ПЕК Андрій Герус побилися 6 листопада в аеропорту "Бориспіль".

18 листопада прокуратура Борисполя вручила Ляшку повідомлення про підозру через завдання легких тілесних ушкоджень Герусу, а також клопотання щодо взяття під варту.