«Слуга» Беленюк пояснив, чому закрили справу щодо расистських образ на його адресу

Олімпійський чемпіон і депутат від партії «Слуга народу» Жан Беленюк подав заяву щодо закриття кримінального провадження про расистські образи на його адресу. Каже, що зустрівся з організацією, яка знає винних, і там йому пообіцяли провести роботу з ними.

Про це Беленюк розповів в етері програми «Мокрик По Живому» на Громадському.

Спортсмен розповів, що через кілька днів після інциденту до нього через представника фракції «Слуга народу» звернулися представники організації, які, за їхніми словами, знають, хто вигукував расистські образи на адресу Беленюка.

«Вони провели з ними відповідну роботу, і для того, щоб не накликати тінь на ту організацію (тому що глобально вона проводить позитивну роботу для українського суспільства), ми потиснули руки. Для мене цей конфлікт наразі є вичерпаним», ㅡ сказав Беленюк.

Він також додав, що представники організації, з якими зустрічався спортсмен, знають, що серед них є невеликий відсоток людей із праворадикальними поглядами. Спровокувати винних, як зазначив Беленюк, могли фото, де спортсмен стоїть поруч із російською пропагандисткою Ольгою Скабєєвою після Олімпіади в Ріо. 

Беленюк зазначив, що з початку становлення його як спортсмена він неодноразово стикався з расистськими образами. А втім, він зауважив, що не став продовжувати цю справу через прагнення людей виправити ситуацію.

Жан Беленюк також зазначив, що для нього головним було поставити ті питання, які він сформулював у своїй публікації про інцидент.

Як раніше повідомлялося, на початку вересня поліція закрила кримінальне провадження, відкрите за фактом расистських образ на адресу олімпійського чемпіона і депутата Верховної Ради Жана Беленюка.

Нагадаємо, 13 серпня в районі Печерськ у центрі Києва до Беленюка підійшли невідомі молоді люди та зробили кілька расистських висловлювань.