«Дуже боюся, щоб не постраждали невинні люди»: мати Шеремета прокоментувала затримання підозрюваних

Мати Павла Шеремета Людмила прокоментувала затриманих у вбивстві її сина та зазначила, що боїться, щоб не постраждали невинні люди. Про це вона сказала в інтерв'ю «Радіо Свобода».

На питання, чи вірить Людмила у те, що затримали правильних людей, відповіла:

«Я нічого не знаю. Думаю, це може підтвердити або спростувати тільки суд. Єдине, чого я дуже боюся, щоб не постраждали невинні люди. Звичайно, хотілося б правди. Але наскільки до неї наблизилися, дуже складно судити», — сказала жінка.

Вона зазначила, що про брифінг, на якому назвали імена підозрюваних у причетності до вбивства, дізналася випадково. За словами Людмили, протягом двох років на неї не виходили та вона ні до кого не зверталась.

«У цій ситуації імпонує, що у президента Зеленського є воля цим займатися. З іншого боку, розслідування не доведено до логічного завершення, в кращому випадку зупинилися десь посередині. Тоді навіщо в такому «сирому» вигляді робити розголос? Тільки щоб показати сам процес?» — сказала Людмила Шеремет.

Вона додала, що з Офісу президента не ініціювали зустріч з нею, і сам вона такої зустрічі не проситиме, бо «дуже важко знову і знову все прокручувати, повертатися в минуле».

Нагадаємо, 12 грудня глава МВС України Арсен Аваков заявив про затримання фігурантів у справі Шеремета. Згодом поліція дала брифінг, правоохоронці назвали п'ятьох підозрюваних у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.