Фермери самі боротимуться за дозвіл продавати землю іноземцям - Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов повідомив, що на його думку, за деякий час після запуску ринку сільськогосподарської землі українські фермери боротимуться за надання дозволу продавати землю іноземцям. Про це Милованов повідомив під час пресмарафону з питань земельної реформи, повідомляє Громадське.

«Я думаю, саме фермери будуть через деякий час (після запуску ринку землі, — ред.) боротися за те, щоб знизити обмеження та надати можливість іноземцям купувати землю. Чому я так думаю? Тим успішним власникам землі, які будуть заробляти за рахунок збільшення ефективності використання землі, доданої вартості, потрібні будуть інвестиції для переробки, інфраструктури. Інвестиції краще брати на більш вигідних умовах, більш дешеві гроші є у Європі», — повідомив Милованов.

За його словами, перед запуском ринку землі фермери бачать нарощувати обсяги землі в оренді, тому після відкриття ринку продаватимуть в середньому 5-7% сільськогосподарських земель в Україні.

Нагадаємо, 17 листопада у Києві пройшла акція протесту проти ухвалення у другому читанні законопроєкті про запровадження ринку сільськогосподарської землі. Пізніше біля будівлі Верховної Ради відбулися сутички із застосуванням газу.