На Ході гідності до Дня незалежності виступлять ONUKA, композитор Скорик та оперні вокалісти

У святкуванні на День незалежності в Києві візьмуть участь ONUKA, яка співатиме в урочистій частині заходу, легендарний український композитор Мирослав Скорик, а також оперні вокалісти. Про це повідомляє пресслужба агентства Secret Service Entertainment Agency, яке займається організацією заходу.

Повідомляється, що музику до однієї з частин урочистої події спродюсує саунд-продюсер гурту ONUKA Євген Філатов, також відомий як The Maneken. 

«Я дуже вдячна Алану Бадоєву за запрошення взяти участь у Ході гідності, для мене це дуже велика честь. Особливо зважаючи на концепцію заходу, де людина, а не техніка займає центральне місце. Я сподіваюсь, що хода дійсно стане найяскравішою подією року в культурному житті України», — каже солістка проєкту ONUKA Наталія Жижченко.

Крім того, у Ході гідності також візьмуть участь оперні співаки Андрій Романенко та Євген Орлов (лауреат конкурсу Пласідо Домінго, соліст Берлінської державної опери), оперні співачки Оксана Крамарева (лауреатка конкурсу Пласідо Домінго «Опералія») та Анжеліна Швачка.

Нагадаємо, 9 липня президент Володимир Зеленський оголосив, що 24 серпня в Україні не буде військового параду на честь Дня незалежності, а замість цього влаштувати в Києві Ходу гідності.